Спінінгова
Спінінгова риболовля
Світовий рекорд дальності максимального закидання за допомогою спінінга впритул наблизився до 200 метрів. Однак ця легка, міцна, складна вудка, споряджена котушкою, здатна творити дива не тільки на спортивній арені.
Навчившись одного разу користуватися спінінгом, людина стає його шанувальником на довгі роки. Це один з наріжних каменів арсеналу рибалки, що відправляється поборотися з дійсно сильним суперником. У мистецтві правильного підбору приманки, дальності закидання або швидкості і типу проводки, можна практикуватися все життя і тим, заодно, значно урізноманітнити свою галерею трофеїв.
На прикладі арсеналу сучасного рибалки можна помітити зміни в парадигмі спіннінгобудування. Буквально на очах, склопластик тихо здав свої позиції вуглепластику або карбону, легкість і жорсткість якого, стала додатковим козирем у протистоянні з безкомпромісним хижаком. Саме хижаки найчастіше є популярним об'єктом спінінгової ловлі. Щука, судак, окунь просто не можуть не відповісти взаємністю різноманітним блешням, воблерам, віброхвостам, спиннербейтам і твістерам, щедро застосовуваними в якості приманок.
Своє рибальське свято без спінінга з тяжкістю можуть уявити і карпятники, використовуючи снасть як донки. При цьому кількість озброєння може посперечатися з невеликим лінкором, досягаючи 10-12 вудилищ на одного рибалку. Порослі очеретом тихі річки і бурхливі стромовини, озера, ставки і, чого вже там, навіть моря, з їх розгнузданими мешканцями – давно стали сценою, де розігрується рибальський міракль зі спінінгістом в головній ролі.