TICA

Позиції 1-22 з 66

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-22 з 66

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список
 

Tica (Тіка) – тайванська компанія, що входить в десятку найбільших світових виробників котушок і рибальського спорядження. Рецепт успіху, по-японськи геніальний, простий і складається з трьох компонентів: сучасні технології, якість і ціна. Ці властивості притаманні всім снастям виробництва Tica. Вони надзвичайно надійні і довговічні. 

Створена в 1965 році компанія Ever Winner Industrial Fishing Tackle Co, багато років спеціалізувалася на випуску риболовних котушок  і вудилищ на замовлення японської фірми Daiwa.

Опыт сотрудничества с именитым японским производителем не прошел даром. Наработанная технологическая база и сложившийся конструкторский состав, позволили в 1993 году перейти к производству собственной продукции, под торговой маркой Tica.

Сміливі інженерні рішення і втілення їх в життя за допомогою самого передового обладнання стало причиною такого успішного старту Tica на світовому ринку рибальських снастей.

На сьогоднішній день Tica виробляє широкий діапазон рибальських котушок, охоплюючи весь спектр рибальських дисциплін - від легких  котушок для нахлисту,  до важких коропових і  потужних мультиплікаторів.