Морська
Морська риболовля
Світовий океан вивчений лише на один відсоток, і хто ж відмовиться власними силами трохи підправити цю статистику? Дух захоплює від можливості побути на місці хемінгуеївського старика, вступивши в битву з великою і красивою рибою на безкрайніх просторах Атлантики.
Звичайно, сьогодні ми екіпіровані набагато серйозніше кубинського рибака і готові чинити гідний опір дійсно грізному Марліну. Адже вага блакитного атлантичного Марліна (Парусника), може досягати вражаючих 600 кг, довжина перевалювати за 5 метрів, а швидкість розвивається близька до 110 км / год! Не менш вражаючі дані демонструють і інші підводні мешканці. Наприклад: Меч-риба - довжина 3 м, вага 650 кг, швидкість понад 90 км / год; Тунець - довжина до 4.6 м, вага 335 кг, швидкість 70 км / год; Велика біла акула - зареєстровані зразки довжиною більше 6 м і вагою 2268 кг, швидкість до 60 км / ч.
Однак, немов спеціально створені для троллінгу: швидкохідні катери, найміцніші вудилища і мультіптлікаторні котушки океанського класу з міцними лісками на шпулях і т.д.- перетворюють морську рибалку в нетривіальний вид відпочинку, відтінений адреналіном. А запаморочливий асортимент суперсучасних приманок: від воблерів до кальмарніц, поступається в різноманітності тільки видам морських мешканців. Але, якщо поки що, меч-риба, тунець, акула, макрель, вітрильник, морський окунь, барракуда, і іже з ними, лише мрія, цілком можна віддати належне знайомою прибережній риболовлі.
Приходить до нас в різному обличчі рибальське щастя, в повній мірі являє свій азартний лик і при єднанні з природою Чорномор-азовського басейну. Катран, камбала, скумбрія, пеленгас і, оспівана в піснях, кефаль, подарують радість вудіння і додадуть пару золотих монет в скарбничку вдосконалення техніки лову. Звичайний же бичок, що видобувається прямо з пірсу, доставить море задоволення без відриву від традиційних пляжних розваг.