logo

Вудилища

Позиції 1-24 з 360

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список
 1. new product
  Вудилище фідерне Shimano Aero X5 Distance F 12' 90g
  Вудилище фідерне Shimano Aero X5 Distance F 12' 90g
  Арт. : 20809275
 2. Вудилище спінінгове Shimano 23 Bass One XT
  Вудилище спінінгове Shimano 23 Bass One XT
  Кешбэк 99₴
 3. Вудилище спінінгове Shimano 23 Dialuna S86ML 2.59m 6-28g
  Вудилище спінінгове Shimano 23 Dialuna S86ML 2.59m 6-28g
  Арт. : 20802581
 4. Вудилище спінінгове GC Inquisitor Monster Edition
  Вудилище спінінгове GC Inquisitor Monster Edition
  Кешбэк 99₴
 5. Вудилище спінінгове Shimano 22 Exsence Infinity S90ML 2.74m 5-32g
  Вудилище спінінгове Shimano 22 Exsence Infinity S90ML 2.74m 5-32g
  Арт. : 20801931
 6. Вудилище спінінгове Major Craft Tidrift 5G
  Вудилище спінінгове Major Craft Tidrift 5G
  Кешбэк 99₴
 7. Вудилище спінінгове Nissin Ares Liberate
  Вудилище спінінгове Nissin Ares Liberate
  Кешбэк 99₴
 8. Вудилище спінінгове Xesta Black Star Extra Tuned
  Вудилище спінінгове Xesta Black Star Extra Tuned
  Кешбэк 99₴
 9. Вудилище спінінгове Daiwa Morethan Branzino AGS
  Вудилище спінінгове Daiwa Morethan Branzino AGS
  Кешбэк 99₴
 10. Вудилище коропове Golden Catch Evolution X-3 Spod 3.60m 5.5lb
  Вудилище коропове Golden Catch Evolution X-3 Spod 3.60m 5.5lb
  Арт. : 20412501
 11. Вудилище спінінгове Tict Minimalism Liberte MLS
  Вудилище спінінгове Tict Minimalism Liberte MLS
  Кешбэк 99₴
 12. Вудилище спінінгове Ryobi Virtus JP
  Вудилище спінінгове Ryobi Virtus JP
  Кешбэк 99₴
 13. Вудилище спінінгове Shimano 22 Soare SS
  Вудилище спінінгове Shimano 22 Soare SS
  Кешбэк 99₴
 14. Вудилище спінінгове Shimano 21 Hard Roсker Extune S78MH 2.34m 8-32g
  Вудилище спінінгове Shimano 21 Hard Roсker Extune S78MH 2.34m 8-32g
  Арт. : 20801021
 15. Вудилище спінінгове Jackson Surf Tribe STHS-9102L 3.01m 5-20g
  Вудилище спінінгове Jackson Surf Tribe STHS-9102L 3.01m 5-20g
  Арт. : 20850010
 16. Вудилище спінінгове Slash Silent Vision
  Вудилище спінінгове Slash Silent Vision
  Кешбэк 99₴
 17. Вудилище махове Kalipso Stronger pole twin tip
  Вудилище махове Kalipso Stronger pole twin tip
  Кешбэк 99₴
 18. Удилище спиннинговое Shimano 22 Expride
  Вудилище спінінгове Shimano 22 Expride
  Кешбэк 99₴
 19. Вудилище спінінгове Daiwa 21 Blazon
  Вудилище спінінгове Daiwa 21 Blazon
  Кешбэк 99₴
 20. Удилище спиннинговое Apia Grandage Lite
  Вудилище спінінгове Apia Grandage Lite
  Кешбэк 99₴
 21. Вудилище спінінгове Graphiteleader Corto 21Golden CatchORS
  Вудилище спінінгове Graphiteleader Corto 21Golden CatchORS
  Кешбэк 99₴
 22. Уд.спиннинговое Tict Mosh MS-62TR 1.87m 0.5-4g
  Вудилище спінінгове Tict Mosh MS-62TR 1.87m 0.5-4g
  Арт. : 20150120
 23. Удилище спиннинговое Daiwa 21 Blazon S68MH-2 2.03m 3.5-21g
  Вудилище спінінгове Daiwa 21 Blazon S68MH-2 2.03m 3.5-21g
  Арт. : 20151775
 24. Вудилище фідерне Kalipso Dark Feeder
  Вудилище фідерне Kalipso Dark Feeder
  Кешбэк 99₴

Позиції 1-24 з 360

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

Рибальські Вудилища

Вудилище це основний, якщо не сказати головний інструмент будь-якої риболовлі. Вудка сильно еволюціонувала, від простої гілки з мотузкою, до надтехнологічних спінінгів, виготовлених із застосуванням космічних технологій. За такого різноманіття вудилищ, важливо розуміти, що не існує однієї універсальної вудки, яка б підійшла "на все". Різні види риболовлі надали вудилищам якихось, властивих тільки їм характеристик. Так коропові вудилища мають бути потужними і давати змогу робити закидання за 100 метрів. А фідерне вудилище має бути збалансованим, легким, далекобійним і добре тримати рибу при виведенні.

 

Під час риболовлі на хижака спінінг має бути легкий, чутливий і дзвінкий. А в поплавковій риболовлі має значення вага, довжина і стрій вудки. Вудилища діляться на два підвиди: - вудки і спінінги. Вудки бувають довжиною від 3 до 15 метрів, також вони можуть оснащуватися кільцями, а можуть бути моделі і без кілець. Спінінги за довжиною можуть бути від 1,5 до 4,5 метрів. За конструкцією спінінги бувають: телескопічні, штекерні та одночастинні. У нас у магазині " Рибацький Рай" представлений величезний вибір вудилищ від іменитих брендів, таких як: Apia, G.Stone, Daiwa, Shimano, Tica, Graphite Leader, St. Croix, Tict, Major Craft, Maver, Golden Catch, Hayashi, Jackson, Line Winder, Nissin, Norstream, Rapala, Real Method, Ryobi, Salmo, Strike Pro, Valleyhill, Xesta, Zemex, Takamiya, Globe, Libao, Kalipso.

 

Всі сучасні способи рибного лову ґрунтуються на використанні вудилища, воно використовується не тільки для виведення і вилучення риби, а й для закидання і анімації приманки, а в деяких видах лову фіксує клювання або торкання приманкою дна. У магазині "Рибальський Рай" Ви можете купити рибальські вудилища призначені для різних методів рибного лову і отримати їх з доставкою додому або на відділення "Нової Пошти". Також у нашому магазині Ви зможете отримати консультацію щодо характеристик та особливостей вудилищ або пораду при його виборі.

 

Асортимент

У нашому магазині представлені вудилища для різних видів рибного лову, що значно відрізняються за своїми характеристиками між собою:

 

 • Спінінгові вудилища (спінінги) - вудилища призначені для лову хижих видів риб на штучні приманки з використанням безінерційної котушки.

 • Кастингові вудилища - так само як і спінінгові призначені для лову хижака на штучні приманки, але тільки з використанням інерційної котушки (мультиплікатор).

 • Фідерні вудилища - використовуються для лову мирної риби донним способом. Комплектуються найчастіше кількома вершинами, пофарбованими в різні кольори, з різною жорсткістю, оскільки клювання в цьому виді лову фіксують за вершинкою.

 • Махове вудилище (Pole) - призначене для лову на поплавкову снасть без використання котушки, відповідно не оснащується пропускними кільцями і котушкотримачем.

 • Болонське вудилище (Bolo) - ті ж махові вудилища, але тільки оснащені пропускними кільцями і котушкотримачем. Використовуються з невеликими котушками для лову поплавковою снастю на коротких і середніх дистанціях.

 • Матчеві вудилища (Match) - призначені для лову поплавцевою снастю на середніх і далеких дистанціях. Також часто використовуються для лову на бомбарду (Sbirolino).

 • Коропові вудилища - використовуються для лову коропа на донні снасті. Також до коропових можна віднести сподові вудилища, які використовують для підгодовування в класичній короповій рибалці, і маркерні вудилища, які використовують для вивчення рельєфу і позначення робочих точок.

 • Серфові вудилища - використовуються для риболовлі на морі з берега на наддалекий закид. Відрізняються досить великою довжиною і потужністю, що сприяють далекому закиданню досить важких оснасток.

 • Бортові вудилища - дуже потужні короткі вудилища, призначені для лову з катера або човна великої морської риби. Також ці вудилища підходять для лову трофейного сома.

Моделі

У магазині "Рибальський Рай" Ви можете купити рибальські вудилища найпопулярніших світових виробників:

 

 • Shimano представлено такими моделями - спінінгові: Soare BB, Lurematic, Sephia CI4+, Salty Advance, Sustain, Dialuna, Exsence, Technium, Nasci, Soare Xtune, Soare SS; кастингові: Bass One XT, Bass One, Poison Adrena, Technium Casting, Sustain Casting, Zodias, Expride, Conquest, Bantam; фідерні: Super Ultegra, Beastmaster, Speedcast, Aernos, Speedmaster, Super Ultegra, Alivio, Nexave, Catana, Vengeance; поплавкові: Beastmaster, Vengeance, Super Ultegra, Technium, Exage; морські: Beastmaster, Alivio, Exage; коропові вудлища Tribal і Alivio.

 • Японська компанія Major Craft представлена спінінговими і кастинговими моделями: Triple Cross, SolPara SPX, SolPara SPS, Restive, SkyRoad, BassPara BPS, Trapara, FirstCast, Finetail, Nextino, Corkish, SpeedStyle, BassPara BPC, Day's DYC.

 • Легендарна американська компанія St.Croix пропонує вудилища для лову спінінгів: Legend Elite, Legend Xtreme і Avid, а також вудилище для нахлисту Rio San To Fly Rod.

 • Тайванська фірма Tica популярна насамперед своїми поплавцевими вудилищами: Premiere, Powerful, Wonder, Exclusive, Expert, а також морськими вудилищами: T-Boat, Boatmaster, Expert Boat, Coast Guard, Surf Defeat, Captain.

 • Спінінги компанії Tict є еталоном якості та функціональності. Магазин "Рибальський рай", будучи офіційним представником цієї японської фірми, пропонує Вам весь асортимент цієї японської фірми. Особливо затребувані у наших рибалок такі вудилища спінінгів Tict, як Sram TCR-90S Cannon, TCR-84S Reloaded, Azing Maniacs IB710-TB, Sram JSR-76SS, Icecube IC-69F, Sram JSR-610SS, Ice Cube IC-79T-TOR, Tict Ice Cube IC-69P.

 • Daiwa - у нас у магазині представлені найактуальніші серії вудилищ спінінгів і кастингових вудилищ, які підходять під умови рибного лову вітчизняних рибалок: Morethan, Bass X Spinning, Bass X Casting, Iprimi, SeaBass Hunter, Labrax, Mebaring X, Aging X, Air Edge, Blazon, Lazy, Mobile Pack, Crossbeat.

 • Trabucco - ця італійська фірма виробляє спеціалізовану продукцію для поплавкового і фідерного способів лову, а також для морської риболовлі. Наш магазин пропонує такі відомі моделі цієї компанії: Sygnum TXL Supreme Feeder, Trabucco Epica BSR, Activa VS, Sygnum XS Pro, Precision RPL, Atomic FR Power, Energhia XR Master T, Vanadia Teknic Sea, Searider Teleboat.

 • Японська компанія Graphiteleader, що спеціалізується на виробництві вудилищ, у нашому магазині представлена такими відомими моделями, як Corto, Finezza Prototype, Tiro Prototype.
 • Nissin - вудилища цієї японської компанії в наш магазин надходять з внутрішнього японського ринку і поки ще не дуже відомі вітчизняним рибалкам, але популярність цих вудилищ увесь час зростає, тому що ці спінінги дійсно найвищого рівня. Ми раді запропонувати такі моделі спінінгових вудилищ: Nissin Ares Verdandy B VERB, Nissin Ares Lester Yume Shizuku B Type, Ares Lester Boron, Nissin Ares Dreams Yume Aji, Ares Dreams Torzite.

 • Xesta - продукція цієї компанії, так само як і продукція Nissin, поставляється з внутрішнього японського ринку і ще не відома широкому колу рибалок, але вже набрала популярність серед спортсменів і просунутих любителів. У нас представлені моделі Black Star SLS і Black Star 2nd Generation в різних довжинах і з різним тестом.