TEBEN

14 елементи(ів)

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

14 елементи(ів)

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список
 

Teben (Тебен) – Китайська компанія з великим досвідом проектування і виробництва спеціального спорядження для полювання і риболовлі.

Завдяки продуманій конструкції, надійному та довговічного механізму, позиції Teben в секторі безінерційних котушок традиційно сильні. Широкий модельний ряд якісних котушок для всіх видів риболовлі щорічно модернізується і відповідає всім вимогам, що пред'являються до сучасних знарядь лову. 

Cixi Teben Fishing Tackle Company була утворена в 1999 році.  Вже через рік, рибальська продукція Тебен пройшла міжнародну стандартизацію, з отриманням відповідних сертифікатів якості.

Стратегічна лінія компанії будується на задоволенні потреб ринку в рибальських товарах вищої якості за середньою ціною.

Керуючись девізом «Клієнти – золото», Teben концентрується на випуску висококласної продукції, а також її якісному післяпродажному обслуговуванні. Що, в свою чергу, не може не впливати на імідж компанії в очах потенційних клієнтів.

Сьогодні місячний обсяг виробництва рибальських котушок Teben, перевищив цифру в  200 000 тисяч примірників. Культура виробництва досягла такого рівня, що імениті європейські бренди регулярно розміщують замовлення з виготовлення своїх технологічних котушок на виробничих потужностях Teben.