logo

Якщо у Вас виникло запитання по роботі сайту і Ви не знайшли відповідь на цій сторінці, напишіть в службу підтримки.
Служба підтримки [email protected]

+
Якщо Ви бажаєте підписати один з Ваших e-mail на розсилку, то Вам необхідно натиснути на поле під надписом Підписатися на нашу розсилку, котра знаходиться знизу любої сторінки інтернет-магазину "Рибацький Рай".
+
Якщо Ви бажаєте відписати будь-яку з Ваших e-mail адрес від розсилки, Вам необхідно у листі отриманої розсилки натиснути на напис відмовитись від розсилки.
+

Для того щоб скористатися цими послугами Вам необхідно:


  • Зареєструватися на сайті магазину "Рибацький Рай"

  • Обов’язково перевіряйте занесені Вами данні при реєстрації, так як від їх точності залежить чи зможе заказ потрапити саме до Вас. Також Ваша контактна інформація (адреса електронної пошти або номер телефону) можуть знадобитись менеджеру інтернет-магазину у разі виникнення запитань по замовленню.

  • Занести обраний товар у кошик і відправити бланк замовлення

  • Після відправки замовлення, на Вашу електронну адресу буде висланий дублікат бланка замовлення. Протягом робочого дня з Вами по електронній пошті або по телефону зв’яжеться менеджер магазину і надасть можливі варіанти оплати.

    Якщо протягом трьох календарних діб по наданим Вам реквізітам не буде проведена оплата, Ваш бланк замовлення буде анульований.

    Увага: Мінімальна сума замовлення становить 200грн

  • Як тільки замовлення буде оплачено, на указану Вами адресу буде відправлений товар згідно бланку замовлення і чек магазину

  • Увага: За неправильно введені при оформлені замовлення данні, в разі оформлення замовлення на третю особу, а також за зв’язані з вище зазначеними наслідками, адміністрація магазину відповідальності не несе.

+
Замовлення, зроблені в інтернет-магазині Рибацький Рай, приймаються та оброблюються відділом замовлень з 9:00 до 17:00 у всі дні тижня окрім суботи та неділі. 

Замовлення оброблюються по мірі надходження. 

Усі замовлення зроблені після 17:00 або в вихідні дні (субота та неділя) переносяться на найближчий робочий день і обробляються в першу чергу.
+
Оплата провадиться в національній валюті готівковим або безготівковим розрахунком. Докладніше з правилами оплати можете ознайомитись тут.
+
Самовивіз із магазинів можливий у Києві та Одесі, сповіщення про наявність товару відбувається після замовлення.

Доставка територією України здійснюється компанією Нова Пошта, оплачується покупцем.

Міжнародна доставка здійснюється компанією Укрпошта за повної передоплати.

Докладніше з правилами доставки можете ознайомитись тут.