Якщо у Вас виникло запитання по роботі сайту і Ви не знайшли відповідь на цій сторінці, напишіть в службу підтримки.
Служба підтримки [email protected]

Поширені запитання:

Скільки потребується часу
на обробку замовлення?
Як отримати замовлення? Способи оплати Умови повернення

 

Запитання – Як підписатися на розсилку магазину “Рибацький Рай”, якщо вікно з пропозицією зачинилось?
Відповідь:
 Якщо Ви бажаєте підписати один з Ваших e-mail на розсилку, то Вам необхідно натиснути на напис підпишіться на розсилку, котра знаходиться знизу любої сторінки інтернет-магазину Рибацький Рай і дотримуватися запропонованим інструкціям.
Примітка: Адміністрація магазину Рибацький Рай і служби технічної підтримки не вносять змін в облікові записи і налаштування особистих кабінетів.
Тільки Ви можете підписати будь-яку з Ваших e-mail адрес на розсилку
.
 
Запитання – Як відписатися від розсилки магазину “Рибацький Рай”?
Відповідь:
 Якщо Ви бажаєте відписати будь-яку з Ваших e-mail адрес від розсилки, Вам необхідно у листі отриманої розсилки натиснути на напис відмовитись від розсилки.
Примітка: Адміністрація магазину Рибацький Рай і служби технічної підтримки не вносять змін в облікові записи і налаштування особистих кабінетів.
Тільки Ви можете підписати будь-яку з Ваших e-mail адрес на розсилку
.
 
Запитання – Як працюють функції доставки і оплати?
Відповідь:
 Для того щоб скористатися цими послугами Вам необхідно:
 1 Зареєструватися на сайті магазину "Рибацький Рай"
Примітка: Обов’язково перевіряйте занесені Вами данні при реєстрації, так як від їх точності залежить чи зможе заказ потрапити саме до Вас. Також Ваша контактна інформація (адреса електронної пошти або номер телефону) можуть знадобитись менеджеру інтернет-магазину у разі виникнення запитань по замовленню..

 2 Занести обраний товар у кошик і відправити бланк замовлення
 Після відправки замовлення, на Вашу електронну адресу буде висланий дублікат бланка замовлення. Протягом робочого дня з Вами по електронній пошті або по телефону зв’яжеться менеджер магазину і надасть можливі варіанти оплати.
Примітка: Якщо протягом трьох календарних діб по наданим Вам реквізітам не буде проведена оплата, Ваш бланк замовлення буде анульований.
Увага! Мінімальна сума замовлення становить 100грн.

 3 Як тільки замовлення буде оплачено, на указану Вами адресу буде відправлений товар згідно бланку замовлення і чек магазину.
Увага! За неправильно введені при оформлені замовлення данні, в разі оформлення замовлення на третю особу, а також за зв’язані з вище зазначеними наслідками, адміністрація магазину відповідальності не несе.
 
Запитання – Скільки потребується часу на обробку замовлення?
Відповідь:
 Замовлення, зроблені в інтернет-магазині Рибацький Рай, приймаються і оброблюються відділом замовелнь с 9:00 до 18:00 у всі дні тижня окрім суботи та неділі.
 Замовлення оброблюються по мірі надходження.
  Усі замовлення зроблені після 18:00 або в вихідні дні (субота та неділя) переносяться на найближчий робочий день і обробляються в першу чергу.
 
Адміністрація інтернет-магазину Рибацький Рай просить покупців
при оформленні замовлень врахувати графік роботи відділу замовлень
і бажає Вам приємних покупок
.