logo

LINE WINDER

4 елементи(ів)

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список
 1. Катушка Line Winder EU
  Котушка Line Winder EU
  Кешбэк 99₴
 2. Sale 30%
  Шпуля Line Winder EU
  Шпуля Line Winder EU
  Кешбэк 99₴
 3. Ролик лісоукладача Line Winder EU-EP (№315)
  Ролик лісоукладача Line Winder EU-EP (№315)
  Арт. : 17201210
  Кешбэк 99₴
 4. Ручка Line Winder EU-EP3000-4000(№500)
  Ручка Line Winder EU-EP3000-4000(№500)
  Арт. : 17201000
  Кешбэк 99₴

4 елементи(ів)

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список
LINE WINDER

Line Winder – торгова марка, створена всесвітньо відомою компанією Okuma для задоволення потреб внутрішнього ринку острова Тайвань. Всі котушки Line Winder виготовляються на виробничих потужностях Okuma і часто мають ідентичну конструкцію та форму, відрізняючись лише кольором виконання та більшою доступністю. Незважаючи на низьку ціну, безінерційні котушки Line Winder показали себе дуже надійними.

Котушки виробництва Line Winder з переднім (EU) і заднім (EP) регулюванням фрикційного гальма, заслуговують на звання справжніх народних котушок. Такої величезної популярності вдалося досягти завдяки якісному виконанню, стриманому солідному дизайну та низькій ціні.

Наявність миттєвого антиреверсу – головна відмінність від дешевших котушок.

Провідна шестерня виготовлена ​​з бронзи, а менш навантажені вузли із силуміну. Весь механізм, вміло захищений від зовнішнього середовища, закріплений у графітовому корпусі із титановим напиленням. Рукоятка виконана з металу та забезпечена кнопковою системою швидкого збору.

Легкість розбирання та простота обслуговування, також є типовими рисами котушок від Line Winder. Поле застосування широко: від морської риболовлі всіх видів поплавочного і донного вудіння.