TICT

Позиції 1-23 з 101

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-23 з 101

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

 

Tict (Тікт) – іменитий японський виробник риболовецьких снастей.

Компанія TICT є одним з лідерів виробництва рибальських снастей на ринку Японії. Завдяки високій культурі виробництва, застосування передових технологій і матеріалів, використовуваних в космічній промисловості, продукція компанії TICT користується величезною популярністю не тільки на ринку Японії, але і далеко за її межами.

На особливу увагу заслуговують спінінгові вудилища TICT, що користуються особливою популярністю у просунутих любителів спінінгової ловлі. Завдяки застосуванню високомодульного графіту японської корпорації TORAY, вудилища мають витончений зовнішній вигляд, малу вагу і винятковим балансом. Застосування фурнітури Fuji виводить лад вудилища на новий рівень – бланк моментально відновлюється після помаху, паразитичні коливання відсутні як клас.

Крім того, вудлища верхнього цінового сегменту оснащуються кільцями Fuji Torzite, що володіють безпрецедентно малою вагою. Рамка кільця виготовлена з титану, вставка ж володіє мінімальною товщиною. Саме завдяки поєднанню даних факторів вага комплекту кілець, що встановлюється на вудилище, зменшується на 25-30% в порівнянні з аналогами. Дана особливість вкрай важлива при конструюванні вудилищ класу ультралайт, вершинка яких має надзвичайно малий діаметр.

На особливу увагу заслуговує і дизайн виробу – досконалість контурів, чітко визначені форми і витонченість ліній роблять образ снасті гармонійним і закінченим.

Зі спінінговими вудилищами TICT ви відчуєте справжнє естетичне задоволення від полювання за хижаком!

Однак, одними лише вудлищами асортимент TICT не обмежується.

Асортимент компанії включає в себе величезну кількість різноманітних снастей і аксесуарів для спінінгової ловлі. Так, широкий асортимент силіконових принад користується величезним попитом серед рибалок, а плетені шнури, що випускаються під брендом TICT, перевершують аналоги за багатьма параметрами. Є в модельному ряду і флюорокарбон, що являє собою чудове рішення для лову обережного хижака, і широкий асортиментний ряд офсетних гачків і джиг-головок. А для зберігання своїх рибальських снастей і аксесуарів компанія ТІКТ пропонує широкий вибір рибальських сумок і ящиків.

Широкий асортимент, демократичні ціни та бездоганна якість – ось що таке TICT!