KALIPSO

Позиції 1-24 з 659

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-24 з 659

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

Kalipso (Каліпсо) – серія новаторських вудилищ спінінгів, що ідеально підходять для лайтового і ультралайтового лову хижака. Сучасні матеріали, якісна фурнітура та висока культура складання є характерними особливостями снастей Kalipso.

Рокфішеві вудилища марки Kalipso, відомі рибалкам як делікатні лайтові спінінги, призначені для лову невеликими легкими приманками.

Зокрема, вудилища, оснащені вклеєною монолітною вершинкою solid (позначаються – ST) , заточені під ловлю джигом на приманки вагою до6 р., а вудилища з центральною порожнистою вершинкою tubular (позначаються - TT),  трохи більш універсальні і непогано поєднуються з приманки, воблери та блешні.

В цілому, це чудово збалансовані рибальські інструменти, з швидким строєм, невеликою вагою і високою чутливістю, що дозволяють робити точне закидання, чітко відчувати поведінку приманки і комфортно виводити хижака, що чинить опір, без особливо різких ривків.

Багато в чому завдяки грамотному підбору матеріалів, продуманій геометрії, оснащенню високоякісною фурнітурою від Fuji, вудилища Kalipso, що спочатку призначені для лову заморської риби Рокфіш, чудово справляються і з виведенням хижаків, що населяють водоймища України.