Товари для відпочинку на природі
Поради кемперам
Давно відшуміли ті часи, коли виїзд на лани природи були пов'язані з труднощами побутового характеру. Сьогодні, завдяки технічним інноваціям, обладнання блищить багатим асортиментом і забезпечує любителя всіх красот мислимих комфортом, незалежно від погодних умов. Крім того, сучасне кемпінгове спорядження надзвичайно надійне, просте в використанні і завдяки компактності легко вміщається в багажнику легковика. Прибувши в точку передбачуваного відпочинку, необхідно, за всіма законами військової науки, закріпитися на місцевості.
Для початку шляхом рекогносцировки, слід визначитися з місцем установки всепогоднього укриття (намета). Необхідно знайти рівну, тінистий майданчик, досить віддалений від вогнища. Майбутнє вогнище, якщо приготування їжі буде здійснюватися за допомогою відкритого вогню, повине бути зручним, і захищеним від вітру. Для полегшення завдання використовуються триноги і новомодні сілумінові казани, хоча звичайна закопчена туристична каструля теж підійде. Багатий вибір компактних плит працюють на стиснутому газі, допоможе забезпечити гарячою їжею при відсутності достатньої кількості дров або в разі дощової погоди.Саме час розпаковувати пікнікові набори і розставляти різноманітні кемпінгові меблі. Незважаючи на всю свою приємність, відпочинок на природі справа вельми енерговитратна, тому краще подбати про встановлення табору в світлий час доби, ніж шукати потрібні предмети при світлі ліхтаря, борючись з втомою і голодом.
І як же буває приємно насолодившись рибалкою або, нагулявши вовчий апетит вилазкою з рюкзаком, повернутися в упорядкований табір, де вже чекає гаряча вечеря і відпочинок у потріскуючого багаття. Найчистіше повітря, заспокійлива пісня цикад, затишний спальник, чашка чаю з димком і гарантовано міцний сон. Що ще потрібно любителю природи щоб з посмішкою зустріти новий день, повний пригод?