Екіпірування

Позиції 1-24 з 681

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-24 з 681

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

Екіпірування

Досягнення людства вражають. Ми вилізли на найвищі гори і заглянули в очі океанській безодні. Перетнули пустелі і відзначилися на полюсах. Майже приборкали атом і злітали в космос ... Приємно, що безцінні плоди технічної думки не стали надбанням музеїв. Спустившись з небес, вони вірою і правдою служать простим шанувальникам природних щедрот, у вигляді сучасної екіпіровки. Спільнота рибалок і туристів давно і з задоволенням користується технологіями, що дозволяють в повній мірі відчути, що у природи, таки так, немає поганої погоди. Завдяки новомодним утеплителям і мембранним тканинам наш одяг став непромокаючим, не продуваючим і при цьому дихаючим.

Взуття, володіє надзвичайної опірою до перепадів температур і того ж намокання - вражаюче надійне, комфортне і легко носиться.

Поляризовані скла окулярів надійно захищають очі від шкідливих випромінювань і занадто яскравого світла. Електролюмінесценція, укладена в міцний і водонепроникний корпус ліхтарів, знімає обмеження накладаються темним часом доби, причому не тільки на суші, але і під водою. Нарешті рибалка може повністю зосередитися на виключно рибальських завданнях.

Тепер між людиною і його улюбленим заняттям НЕ прослизне навіть мить занепокоєння. Чарівність природних феноменів в повній мірі відкривається лише тим, хто допитливий і прекрасно екіпірований. І просто чудово, що завдяки мініатюризації екстремальних камер, поділитися з усім світом своїми враженнями і відкриттями, записаними в HD-форматі, нині стало зовсім просто.