STRIKE PRO

Позиції 1-24 з 216

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-24 з 216

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список
 

STRIKE PRO (Страйк Про) – одна з провідних тайваньських компаній, що розробляє і виробляє рибальські снасті. У виробничій програмі бренду -   більше 100 моделей воблерів і попперів в широкій колірній гамі, спінінги, волосінь, шнури і багато іншого.

З'явившись в 1973 році, як розробник і експортер риболовецьких приманок, фірма STRIKE PRO всі ці роки постійно вдосконалювалася, приділяючи особливу увагу таким основоположним критеріям як – професіоналізм, творчість, відповідальність, щирість і, звичайно ж, пристрасть до риболовлі.

Починаючи з виробництва блешень для іменитих європейських і американських брендів, накопичуючи досвід, розвиваючись і відстежуючи світові рибальські тенденції, Страйк Про, вже до 2000 року змогла перейти до випуску продукції під власним ім'ям.

Основним видом діяльності STRIKE PRO є науково-дослідна робота і проектування будь-якого виду приманок.

«Увага до деталей, Правильний баланс і Необхідна якість. Приманка повинна правильно виглядати. Правильно працювати. Працювати, починаючи з упаковки» - философия компании, приведшая к стремительному успеху марки среди рыболовов.

Спінінги Страйк про – це надійні рибальські інструменти, відмінний приклад якості і гармонійного дизайну за розумною ціною. Високі характеристики вудилищ STRIKE PRO, вже оцінили тисячі рибалок, більш ніж в 50 країнах світу.