Фідерна

Позиції 1-24 з 940

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-24 з 940

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

Фідерна риболовля

Придонній рибі, на ловлю якої і розрахований фідер, було б приємно дізнатися, що її виводять настільки шляхетною англійською снастю. З туманного Альбіону до нас перекочувало і назва, що говорить про наявність у складі снасті годівниці - об'єкта далекого закидання в рибне царство. В принципі, це добре знайома всім донка, індикатором клювання в якій виступає довгий (понад 35 см) і чутливий кінчик вудилища, іменований теж вельми закордонним словом квівертіп.

Самі фідерні вудки, підбираються з цілком наукової докладністю, розрізняються між собою ладом, довжиною і тестом. Останній параметр, що позначає максимальна вага приманки, що закидається - є визначальним при поділі на фідерні класи, від ультра лайт до екстра хеві. Основними перевагами фідера перед спінінгом одностайно називають його високу чутливість і можливість набагато більш далекого закидання. Причому дальність передбачуваного закидання безпосередньо залежить від довжини фідерного вудилища, що відрізняється традиційно великою кількістю кілець. Вибір знаряддя лову безпосередньо залежить від безлічі параметрів, що включають тип і розмір водойми, рельєф його берегової лінії, наявність течії, його швидкість і т.д.

Золотою серединою є володієче солідним запасом потужності, сучасне трьохколінчате карбонове вудилище, з відповідним тестом, довжиною 3. 60 м, забезпечене декількома квівертіпа різної жорсткості, прекрасно підходить для лову плотви, ляща, карася і навіть коропа. Ну а де закінчується наука, там починається чисте рибальське задоволення, яке у величезних кількостях доставляє професіоналам і початківцям задоволення фідерною снастю. До речі 2 вересня 2011 року збірна України з фідера завоювала срібні медалі на чемпіонаті Світу з ловлі риби фідером в Італії на річці Тібр в містечку Монте-Моліно. Чемпіоном Світу в особистому заліку став українець Олексій Страшний.