logo

Ласкаво просимо у світ магазину «Рибацький Рай»!

28 червня 2003 року в Одесі відкрився перший магазин "Рибацький Рай”.

З самого початку свого існування і до сьогоднішнього дня - це кращий риболовно-туристичний магазин в Одесі. Неосяжний асортимент товару, від аматорських до професійних снастей і екіпіровки, зібраний під одним дахом на значній торговій площі більше 300 м².

У магазині працюють завзяті рибалки, серед яких багаторазові призери і чемпіони обласних і всеукраїнських змагань. Вони грамотно допоможуть вам екіпіруватися до майбутньої риболовлі, походу чи сімейному відпочинку на природі, з радістю поділяться своїми знаннями та досвідом.

odessa photo
Одеса 65007, вул. Велика Арнаутська, 89
kiev photo
Київ проспект Берестейський(Перемоги), 20, станція метро: Політехнічний інститут

17 лютого 2012 року рибалки всієї України отримали можливість здійснювати покупки в інтернет-магазині “Рибацький Рай”. Товари для риболовлі, кемпінгу та активного відпочинку на природі в повному обсязі представлені в інтернет-магазині. Менеджери - рибалки спортсмени — завжди допоможуть вам з вибором, в найкоротші терміни оброблять і відправлять замовлення.

На сторінках сайту покупець може дізнатися всі подробиці про цікавлячий товар з опису, відеоролика, або має можливість поспілкуватися з менеджерами по телефону.

20 лютого 2015 року в Києві відкрився новий “Рибацький Рай”.  Розташований за адресою Проспект Перемоги 20, площею понад 400 м².Незважаючи на те, що магазин новий, він уже завоював належну популярність серед жителів Києва. Широкий асортимент товарів, привабливі цінові пропозиції, кваліфікований персонал, все це і зручне розташування роблять його одним з найкращих рибальських магазинів Києва.

Окремо варто згадати той внесок, який “Рибацький Рай” вносив і продовжує вносити в розвиток риболовного спорту.

Кубок магазина “Рибацький Рай” , що став вже щорічним, щоразу збирає велику кількість рибалок - як початківців, так і спортсменів. Формат передбачає роботу в команді досвідченого рибалки і початківця, що дозволяє останньому переймати досвід і навчатися всім тонкощам спінінга у найдосвідченіших рибалок-спортсменів. Кубок проводиться з метою популяризації риболовного спорту та є абсолютно безкоштовним.

winner

Персонал магазину завжди радий відвідувачам, будуть вони у вітрин магазину або на сторінках цього сайту.