Нахлистова

Позиції 1-24 з 267

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-24 з 267

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

Нахлистова рибалка

Риболовля, як вид мистецтва, крім промислового, містить ще й пізнавальний аспект. Безумовно, приємно, в кінцевому підсумку, вийти до людей з величезною рибою за плечима, зірвавши овації і разнообразив свій фольклор ще однієї правдивою історією. Але призводить до подібного успіху вдумливий модус поведінки рибалки, чуйно вивчає всі переваги, симпатії і антипатії майбутнього трофея.

Вагому роль в доданні риболовлі статусу високого мистецтва грає нахлист. Багато хто вважає цей вид лову одним з найбільш візуально зачаровуючих, через характерних магічних рухів вудилищем, що здійснюються досвідченим нахлистовиком. До речі далеко не кожному новачкові під силу осягнути науку правильного закидання і вражаючу техніку в'язання різноманітних мушок.

Однак, якщо це й справді улюблене захоплення, то немає нічого неможливого. І ось вчорашній початківець вже у всю витійствує своїм надлегким вудилищем, цілком впевнено переконуючи рибу прийняти танець штучної мушки за приречені руху потрапивши в воду комахи. Історія нахлистового вудіння налічує вже не одну сотню років і в пору своєї юності описувала потенційну здобич у вигляді форелі та лосося. Сьогодні в числі трофеїв тандему з невагомої мушки і важкого шнура числяться так само щука, в'язь, окунь, жерех, головень, короп, окунь, карась, плотва, судак і лящ. Настільки знаменита компанія прагне закрутити голову успіхом того, хто готовий наблизити свої рибальські навики до досконалості, спираючись на власноруч виготовлені або вдало придбані арт - об'єкти з життя комах.