open

Довгоочікувані новинки від торгової марки Kalipso

Kalipso Agera – топова серія вудилищ від торгової марки Kalipso розроблена в концепції «Air Power Concept», яка полягає у виготовленні потужних, легких і надійних вудилищ найвищого класу. Бланки вудилищ виконані з використанням сучасних технологій виробництва в поєднанні з кращими японськими карбоновими препрегами Toray і Mitsubishi модульністю 30Т и 40Т.Спінінги оснащені якісними кільцями зі вставками Sic, розміри кілець і їх розташування оптимізовані під специфіку конкретних моделей. Спінінги мають ергономічну рознесену рукоять, виконану з матеріалу EVA і надійний котушкотримач з задньою гайкою кріплення котушки. Дана серія розроблялася з урахуванням специфіки застосування різних моделей в різноманітних умовах і способах спінінгової риболовлі.

agera ring1 ring2 ring3

Посилання на моделі

Kalipso Black Rock - серія спінінгових вудилищ яка розроблена в концепції «Slim Concept», що передбачає виготовлення струнких та легких спінінгів для ультралайтового лову. Головна спеціалізація Black Rock – це мікро-джигова ловля, при цьому вудилища добре працюють з невеликими блешнями та воблерами. Бланки вудилищ виконані з якісного карбону модульністю 30Т та оснащені легкими кільцями зі вставками Sic, завдяки цьому спінінги вийшли дуже легкі і з високою чутливістю. Вудилища мають лад Extra Fast, при цьому бланк розподіляє навантаження по всій довжині, що забезпечує вудилищу гарні кидкові характеристики та відміну роботу на виважуванні. Усі моделі оснащені монолітною карбоновою вершинкою «Solid», яка дозволяє робити гарну анімацію та контролювати проводку надлегких приманок.

black rock black rock2 black rock3

Посилання на моделі

Kalipso DeepSpace - серія вудилищ легкого класу, виконаних відповідно до концепції «Sensitiv Concept», яка полягає у виготовленні дуже легких та максимально чутливих спінінгів. Всі моделі мають швидкий лад і порожнисту вершинку, так званий «Tubular», це дозволяє відмінно працювати не лише з джиговими приманками, але й з блешнями на рівномірній проводці, а також підходить для ривкових проводок воблерів та пількерів. Бланки спінінгів виготовлені із карбону 30Т зі зниженим вмістом смоли, оснащені якісною фурнітурою та полегшеними кільцями зі вставками Sic.

deep space deep space2 deep space3

Посилання на моделі

Kalipso Divinity – серія розроблена згідно концепції «Power System», яка передбачає створення чутливих спінінгів легкого класу, які мають підвищену потужність необхідну для риболовлі в складних умовах або при лові великої риби на легкі приманки. Вудилища Divinity мають швидкий лад та оснащені монолітною вклеєною вершинкою "Solid". Це дозволяє відмінно робити анімацію джигових приманок та контролювати проводку навіть легких монтажів, при цьому із іншими видами спінінгових приманок вони також чудово справляються. Спінінги виготовлені з карбону модульністю 30 Т та оснащені якісними кільцями зі вставками Sic.

divinity1 divinity2 divinity3

Посилання на моделі

Kalipso Yellow Marine Surf LC - це потужне сюрфове вудлище спеціально розроблене для берегової ловлі на великих відстанях. Легкий та надійний бланк дозволяє робити наддалекі закидання важких оснащень і боротися з великими трофеями. Карбоновий бланк оснащений надійною монолітною вершинкою здатною гасити різкі ривки сильної морської риби та реєструвати найобережніші клювання. Вудилище Yellow Marine Surf LC оснащено великими стійкими до корозії високоякісними пропускними кільцями, які покращують кидкові якості бланка.

surf surf2 surf3

Посилання на модель

Kalipso Yellow Marine TeleSurf – далекобійне, берегове, сюрфове вудлище, телескопічної конструкції. Завдяки цій конструкції довжина у складеному стані становить всього 117 см, що робить це вудилище дуже зручним у транспортуванні та зберіганні. Використання якісного карбону дозволило зробити надійні, легкі та стрункі вудилища. Великі кільця, зі вставками Sic забезпечують дальнє закидання та стійкі до корозії.

surftele surftele2 surftele3

Посилання на модель

Kalipso Sea Boat - це багатофункціональне бортове карбонове вудилище яке відмінно підходить для лову з човна як на морі так і на прісних водоймах. Особливістю Sea Boat є його компактні розмірі і можливість змінювати робочу довжину. Так в зібраному вигляді вудилище має довжину всього 79 см, а його робоча довжина може змінюватися – при вертикальній ловлі зручно користуватися довжиною 1,4м, а для ловлі на донні остастки – довжиною 1,7м. Вудилище комплектується двома вершинками різної жорсткості, перша - жорстка та потужна, дозволяє використовувати оснащення вагою до 200 грам та боротися з великими трофеями, друга - м’яка та більш чутлива, підійде для легших оснасток та для лову обережної риби.

boat1 boat2 boat3

Посилання на модель